Sempozya

GİZLİLİK BİLDİRİMİ & yasal aÇIKLAMA

Sempozya Teknik (Osmanpaşa Cad. Merkez Mah. Himmet Sok. No:17/A Kağıthane/İSTANBUL) tarafından yayınlanan ve yönetilen bu web sitesindeki formlar (iletişim formu, iş başvuru formu vb.) aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıs ve kurumlara hiç bir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.Sempozya Teknik veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır;

Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız ürünleri ve/veya hediyelerinizi teslim etmek.

TELİF HAKKI

Site'deki tüm dökümanlar, bilgi içeriği, grafik, logolar, fotoğraflar, haritalar plan ve krokiler, sunuş tarzı ve diğer tasarım unsurları hiç bir yöntemle kopyalanamaz, çoğaltılamaz.

Bu sitede sunulan fotoğraf, grafik, logolar, fotoğraflar, sunuş tarzı ve diğer tasarım unsurları, arama motorları hariç hiç bir internet sitesinden direk olarak erişilemez.

Sayfalar, orjinal halleri korunarak, gayri ticari amaçlarla (bilgilendirme vb.) web sitemizin adresi olan (http://www.sempozya.com) şeklinde kaynak belirtilerek ve sayfalarda değişiklilk yapılmaksızın kullanılabilir.

Sempozya Bilgi İşlem Departmanı bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu siteyi kullanarak bu "Telif Hakkı Bilgisi"nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılıyırsınız. Bu metinde yer alan yasal sorumlulukları kabul etmediğinizi belirtiyorsanız, bu Web Sitesini kullanmayınız.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

SEMPOZYA TEKNİK IT DEPARTMENT

E-mail: it@sempozya.com

(HTML 5 teknolojisi kullanan web sitemiz en iyi Internet Explorer 9+ ve Google Chrome ile görüntülenir.)